Матеріал: ABS пластик
Колір: камуфляж Multicam
Розмір: універсальний
Комплектація: 2 шт наколінника, 2 шт налокітника
Призначення: захист під час занять спортом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Тип | Комплект |
| Комплектація | |
| Щитки захисні для рук | 2 шт. |
| Щитки захисні для ніг | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 6 л |
| Висота | 11 см |
| Ширина | 17 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість лямок | 1 |
| За типом конструкції | М' який |
| Спеціальні | Водовідштовхлива пропілка, Система підвіски Molle |
| Довжина | 32 см |
| Колір | Пісочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴/комплект




