
Гума для підтягувань помаранчевий FI-0889-1 (7-16кг)
220 ₴
198 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FI-0889-1
Код: FI-0889-1
Розмір: 2080*13*4.5мм
Матеріал: багатошаровий латекс
Жорсткість: XS
Навантаження: 7-16кг
Колір: помаранчевий
Країна виробник: Китай
Призначення: для зміцнення м'язів всього тіла
Гума для підтягувань сприяє поліпшенню техніки виконання вправ, а також дозволяє спортсмену виконати позамежну, як йому здається, кількість повторювань. Представлені силові стрічки використовуються в багатьох видах спорту, як знаряддя для опрацювання всіх груп м 'язів, не тільки підтягування. Гумові петлі-це універсальний тренажер, який широко використовуються як при домашніх тренуваннях, так і тренуваннях на вулиці та в спортивних залах. Силові стрічки можуть замінити Вам вільні ваги, так як вони здійснюють чудове навантаження на м' язи під час виконання тої чи іншої вправи. Задля ефективності рекомендовано мати петлі різного ступеню опору, щоб змінювати навантаження з цілью досягнення необхідного результату. Існує багато вправ з гумовими петлями спрямованих на відпрацювання всіх м 'язів: біцепс, трицепс, плечі, грудина, м'язи спини, м'язи ніг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стрічковий |
| Опір | 16 кг |
| Конструкція | Стрічкова |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість секцій | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 3.5 л |
| Висота | 16 см |
| Глибина | 16 см |
- Ціна: 198 ₴









