Матеріал: пластик, нейлон, поліестер
Довжина однієї функціональної петлі: 153 см
Ширина: 4 см
Максимальна вага користувача: до 160 кг
Колір: чорно-жвтий
Призначення: для функціонального тренування зі своєї вагою
Комплектація:
- петлі підвісні- 2 шт;
- двірне кріплення-1 шт;
- підвісне кріплення з карабіном;
- DVD-диск із відеоінструкцією;
- записник із прикладами вправ та спортивною програмою;
- сумка-мішок- 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRX |
| Тип | Стрічковий |
| Конструкція | Стрічкова |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 153 см |
| Ширина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Кількість масажних елементів | 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 3.5 л |
| Висота | 16 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість секцій | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴









