-10%

Захист тактичний наколінники налокітники хакі
500 ₴/комплект
450 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: TY-7496
+380 (96) 799-14-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: ABS пластик
Колір: хакі
Розмір: універсальний
Комплектація: 2 шт наколінника, 2 шт налокітника
Призначення: захист під час занять спортом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Вага | 0.5 |
| Тип | Комплект |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 6 л |
| Висота | 11 см |
| Ширина | 17 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість лямок | 1 |
| За типом конструкції | М' який |
| Спеціальні | Водовідштовхлива пропілка, Система підвіски Molle |
| Довжина | 32 см |
| Комплектація | |
| Щитки захисні для ніг | 2 шт. |
| Щитки захисні для рук | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴/комплект









