Код: F-06
Матеріал: верх- PU (виніл штучна шкіра), вставка- пенополіуретан
Колір: червоний
Країна виробник: Китай
Для виробництва ракетки використан високоміцний матеріал PU (вініл штучна шкіра). Внутрішня частина виготовлена з щільного матеріалу пенополіуретану, також ракетка має жорстку та надійну ручку, що робить її довговічною в використанні. Ракетка подвійна, називається ще "хлопушкой" із-за того, що конструкція даної моделі розділена на дві частини для стимуляції сили удару спортсмена за рахунок хлопку. Ракетка призначена для відпрацювання ударів в Taekwondo WT (WTF) та інших видах єдиноборств.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ракетка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Пряма |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 20 см |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




