
Набір гуми петель для підтягувань та тренувань двошарова 5шт SP-Sport FI-8037 DUAL POWER BAND
1 200 ₴
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-8037
Код: FI-8037
Розмір: червоний (2080x13x4.5мм) 1шт
жовтий (2080x22x4.5мм) 1шт
фіолетовий (2080x32x4.5мм) 1шт
зелений (2080x45x4.5мм) 1шт
синій (2080x6) 1шт
Матеріал: Термопластичний еластомер (TPE)
Навантаження: червоний (7-16кг) XS-1шт
жовтий (11-29кг) S-1шт
фіолетовий (16-39кг) M-1шт
зелений (23-57кг) L-1шт
синій (39-77) XL-1шт
Комплектація: 5 шт
Колір: різні
Країна виробник: Китай
Призначення: для зміцнення м'язів всього тіла
Гума для підтягувань сприяє поліпшенню техніки виконання вправ, а також дозволяє спортсмену виконати позамежну, як йому здається, кількість повторювань. Представлені силові стрічки використовуються в багатьох видах спорту, як знаряддя для опрацювання всіх груп м 'язів, не тільки підтягування. Гумові петлі-це універсальний тренажер, який широко використовуються як при домашніх тренуваннях, так і тренуваннях на вулиці та в спортивних залах. Силові стрічки можуть замінити Вам вільні ваги, так як вони здійснюють чудове навантаження на м' язи під час виконання тої чи іншої вправи. Задля ефективності рекомендовано мати петлі різного ступеню опору, щоб змінювати навантаження з цілью досягнення необхідного результату. Існує багато вправ з гумовими петлями спрямованих на відпрацювання всіх м 'язів: біцепс, трицепс, плечі, грудина, м'язи спини, м'язи ніг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стрічковий |
| Конструкція | Стрічкова |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 208 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість секцій | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 3.5 л |
| Висота | 16 см |
| Глибина | 16 см |
- Ціна: 1 080 ₴









